Kitap Kulübü Yayınları

KKY Yayın Koordinatörü Deniz

DENİZ,TAŞRA YAYINCILIĞINA DİKKAT ÇEKTİ

2016 Ağustos´unda Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde resmen faaliyete başlayan kuruluşumuz Kitap Kulübü Yayınları Yayın Koordinatörümüz Muhammed Deniz´in haberi; taşra yayıncılığı ve entelektüel sermayeye karşı bir direnişten bahsettiği haberin giriş bölümü;

35 YILLIK IRMAK KIRTASİYE´DEN YAYINEVİNE DÖNÜŞÜM

Yaklaşık 35 yıldan bu yana Tavşanlı’da Kültür kitapçılığı hizmeti sunduklarını dile getiren yayın koordinatörü 21 yaşındaki, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi Muhammed Deniz, dinamik ve yenilikçi yayın anlayışı ile satış hizmetinin yanında yayıncılık faaliyeti ile kitap yazmak isteyenlere de fırsat sunduklarını vurguladı.

ALİ OSMAN DENİZ´İN ÇABASI


Tavşanlı’da Irmak Kitap Kırtasiye olarak bilinen kitabevinde kültür kitapçılığı yaptıklarını ifade eden Deniz, “Babam uzun yıllardır, kitap sektöründe kültür kitapları ve eğitim kitapları ile vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet ediyordu. Babamın emekli olmasıyla tabiri caizse iş başa düştü. Uzun süredir düşünü kurduğumuz yayın evi planlarımızı hayata geçirmiş olduk. Daha önceleri babamın arkadaşlarının kurduğu kitap kulübünün ismini değerlendirerek manidar olacak şekilde babam Ali Osman Deniz’in büyük desteği ile Kitap Kulübü Yayınları’nı kurduk. Türkiye’de çok fazla yayınevi ve kitap var. Bunlar içerisinde popüler olanlar daha çok göze çarpıyor. Taşradakiler ise geri planda kalıyor” şeklinde konuştu.

HABERİN TAMAMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir