Kitap Kulübü Yayınları

Denbay Basın Yayın Org. Tic. Ltd Şti.

Designer

Kitap Kulübü Yayınları

Kitap Kulübü Yayınları, Denbay Basın Yayın Organizasyon Tic. Ltd. Şti. tarafından 2016 yılında hayata geçirilmiştir. Şirketimiz kurumsal varlığını 35 yıldır sürdürmekte olup, başta fuar ve organizasyon hizmetleriyle ayrıca elektronik araç ve gereçlerin satışıyla faaliyet göstermektedir. 

Faaliyetlerinin yanında başta yerel lokasyonda kitaplarını yayına sunmak isteyen vatandaşlara hizmet vermeyi amaçlayarak kurulan yayınevimiz, yayın hayatını Kütahya merkezli, İstanbul´da ise baskı tesislerinin varlığıyla sürdürmektedir.

Kitaplarınız, tezleriniz ve tüm içerikleriniz için yayın hazırlıkları, telif hakları ve eser sahipliğine ilişkin detaylı bilgiyi iletişim formumuzdan ulaşarak edinebilirsiniz. Kişisel yayınlar, yayınevleri sözleşmeleri ve eser koruma planlarına ilişkin dikkat etmeniz gereken birçok noktanın olduğunu unutmayın, taslak dosyalarınızı asla tescilletmeden kimseyle paylaşmayınız.

Peki Neden Kitap Kulübü Yayınları?

Şirketimiz 40 yıldır faaliyet gösterdiği basın yayın ve ticaret ağlarında ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm toptancılarla farklı veya eş zamanlarda çalışma göstermiş olup bu anlamda eserlerinizin yer almasını istediğiniz çok sayıda dağıtımcı/aracı hakkında iletişim kanalı olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Yayınlarınızın iskonto bedelleri satın almak istediğiniz ürün çeşitleri (basılı materyal) ve faturalandırılmasına dair birçok ticari faaliyetinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yayın faaliyetlerinin yanında dağıtım ağlarıyla olan iyi iletişimi doğrultusunda birçok projeye çözüm noktası sunan kuruluşumuz, kültür kitaplarının satışının yapıldığı bir merkezle birlikte e-kitap yayın ve satış faaliyetlerini yönetmektedir.

Baskı hizmetlerimize dair çözüm önerilerimizi dinlemeden karar vermeyin, kitap materyallerinin basımının yanında dergi, katalog, almanak, gazete ve diğer bir çok içeriğin yüksek kalitede ve çok uygun fiyatlarda basımının tamamlandığı çözüm ortağımıza ilişkin bizlerden referans alabilir. İşlerinizi daha hesaplı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yeni fikirlere ve önerilere açığız. Bizimle iletişim kurmak çok kolay sosyal medya hesaplarımızdan yada hemen mail adreslerimizden iletişim kurmaya ne dersiniz? Keyifli okumalar dileriz.

Kitap Kulübü Yayınları Kitabını yayınla

Ekibimiz

Tüm çözüm ortaklarımızın emekleri için teşekkür ederiz:

Ali Osman Deniz

Yönetici

Kamil Deniz

Hukuk Danışmanı

Deniz Karaalioğlu

Yayın Koordinatörü

 

Lütfen bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. İletişim formumuzu doldurabilir veya info@kitapkulubuyayinlari.org adresine hızlıca mail atabilirsiniz.