Kitap Kulübü Yayınları

Kitap Kulübü Yayınları´nın yeni eseri “Ben Yemem!” raflardaki yerini aldı. Hayrettin Özaydın´ın kaleme aldığı kitapta doğru beslenme biçimi önerisi ve tüketim çılgınlığına farklı bir eleştiri yer alıyor.

Hayrettin Özaydın´ın yeni kitabı “Ben Yemem!” okurla buluştu. Yayına hazırlığını Mustafa Şapşap´ın üstlendiği eserde; Özaydın, gelişigüzel beslenme alışkanlıklarının, insanın fiziksel özelliklerinden ruhsal yaşamına kadar birçok anlamda oluşturduğu tahribata dikkat çekiyor. Özaydın´ın, doğru beslenme alternatifi ve tüketim alışkanlıklarına bir eleştiri olarak ortaya koyduğu “Ben Yemem!” Kitap Kulübü Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

SİZ DE “BEN YEMEM!” DİYEBİLMELİSİNİZ

“En iyi dostunuz olan vücudunuza iyi bakın.” Diyen yazar, okurlarına yaşamı boyunca hisleri ve yaşadığı değişim üzerinden vegan beslenmenin doğal dengeyi ne denli koruduğunun altını çiziyor. Ayrıca Kitabın tüm gelirleri Encander(Engelli ve Muhtaç Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği) adlı canlıları koruma derneğine bağışlanacağı belirtilirken kitap dijital kitap portallarında vedernek merkezinden de temin edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir